همکار گرامی!
به سامانه همکاری در فروش فروشگاه اینترنتی بابونه خوش آمدید.
شما در این سامانه امکان ارائه خدمات تبلیغاتی و کسب درآمد از سایت فروشگاه بابونه را پیدا خواهید نمود.

«همکار گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از برنامه‌‏های کاربردی سامانه همکاری در فروش بابونه به دقت ملاحظه فرمایید »

ورود شما به سامانه همکاری در فروش و همچنین استفاده از خدمات آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین استفاده از این سامانه و همچنین نحوه صحیح استفاده از آن می باشد.

سامانه همکاری در فروش

سامانه همکاری در فروش (که در این قرارداد به اختصار سامانه همکاری نامیده می شود.)، سامانه ای است که بر روی وب سایت فروشگاه بابونه به آدرس www.babooneh.net ایجاد می شود و شامل سرویس ها، داده ها و طراحی های موجود در آن می باشد. عضو شدن در آن به شما امکان می دهد که از وب سایت ، شبکه اجتماعی، و نرم افزارهای آنلاین خود (که در اینجا به اختصار “وبسایت” نامیده می شوند) درآمدزایی بنمایید. اشخاصی که در این سامانه عضو شده و نام کاربری و رمز عبور دریافت نمایند، همکار فروشی یا همکاران فروش نامیده می شوند.

فروشگاه بابونه در سامانه همکاری در فروش خود، یک لینک اختصاصی برای هر فرد به صورت مجزا در نظر میگیرد و در اختیارتان قرار می دهد که این لینک صرفا با نام خود بازاریاب صادر می شود. با انتشار این لینک توسط بازاریاب و با وارد شدن هر مشتری به وسیله این لینک به سایت فروشگاه بابونه، هر خریدی که آن مشتری انجام دهد به  حساب همان بازاریاب ثبت خواهد شد و پورسانت به آن تعلق خواهد گرفت. یعنی در واقع شما با قراردادن لینک اختصاصی خود در «وب سایت، تلگرام، شبکه های مجازی و ..» تان، می توانید درآمد زایی کنید.

نحوه ی درآمد زایی

همانطور که گفته شد هنگامی که مشتریان بر روی لینک اختصاصی شما کلیک می کنند و کالایی را که در سایت فروشگاه بابونه پیشنهاد شده خریداری می نمایند،شما برای هر خریدی که انجام می شود، میتوانید مبلغ مشخصی را به نسبت قیمت کالای خریداری شده دریافت بنمایید.
فروشگاه بابونه می تواند برای سهولت در انجام تبلیغات کالاهای خود، اطلاعات، تصاویر، متن، فرمت لینک، محتوای بازاریابی و دیگر موارد در این رابطه را در داخل سایت فروشگاه برای شما فراهم نماید.

ارتباطات الکترونیکی

در مواردی که شما:
الف. از سامانه همکاری در فروش استفاده می‏‌کنید
ب. از لینک های اختصاصی خود استفاده می‏‌کنید
ج. تیکت میفرستید
د. و یا به فروشگاه بابونه ایمیل می‏‌زنید
این موارد را ارتباط الکترونیکی مینامند و استفاده از هریک از این روش های ارتباطی یعنی شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه بابونه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد .

مشخصات شخصی

همکاران بایستی به منظور دریافت درآمد و یا وجوه خود، مشخصات کامل خود شامل نام، نام خانوادگی را مطابق با اسناد معتبر هویتی ، شماره تماس و اطلاعات کامل حساب بانکی خود را در قسمت حساب کاربری خود وارد نمایند، در غیر اینصورت و در صورت مشاهده مغایرت و عدم تطابق اطلاعات، فروشگاه بابونه مسئولیتی در قبال تبعات آن نخواهد داشت.

همچنین مشخصات، شماره حساب، آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که همکاران در پروفایل خود ثبت می‌کنند، تنها اطلاعات رسمی و مورد تایید همکار است و تمام مکاتبات، پاسخ‌ ها و واریزهای شرکت از طریق آن ها و به آن ها صورت می‌گیرد . .

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه بابونه به اطلاعات خصوصی و هویتی همکارانی که از خدمات سامانه استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند . .

فروشگاه بابونه متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی های مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن فضای مورد استفاده شما را توسعه دهد. در واقع شما با استفاده از سایت فروشگاه بابونه ، موافقت خود را با این سیاست نشان می‏‌دهید .

حق تکثیر و انتشار مطالب

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه بابونه، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه بابونه تحت حمایت حقوق مالکیت فکری فروشگاه بابونه محسوب می باشد و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود متعلق به فروشگاه بابونه است و هرگونه استفاده غیر مجاز، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه بابونه محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق فروشگاه بابونه و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فروشگاه بابونه است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

شرایط پذیرش همکاران

همکار برای پذیرش در سامانه همکاری در فروش فروشگاه بابونه باید شرایط و استاندارهای فنی ذیل را داشته باشد

 • برای این کار نیاز به شرایط خاصی از قبیل مدرک تحصیلی، شرایط سنی، وصیغه مالی و … نیست.
 • همکار فروش برای انجام فعالیت خود باید حداقل دارای یکی از وسایل ارتباط جمعی از قبیل گوشی، تبلت، لپتاپ یا کامپیوتر باشد. 
 • همکار فروش باید براساس نیاز همیشه به شبکه اینترنت دسترسی داشته باشد. 
 • داشتن حساب بانک ملت جهت واریز وجه الزامی است. 
 • ارسال تصویر کارت ملی و تصویر یکی از قبض های آب ، برق، گاز ، تلفن و همچنین ارسال آدرس و کد پستی محل سکونت الزامی میباشد.
  و تا زمانی که موارد فوق تکمیل نگردد پورسانت شما واریز نخواهد شد. 
 • درج تصویر پرسنلی در پروفایل کاربری الزامیست.

شرایط فعالیت همکاران

نحوه فعالیت همکار در سامانه همکاری در فروش فروشگاه بابونه باید شرایط و استاندارهای فنی ذیل را داشته باشد

 • در هنگام فعالیت و فروش باید همیشه ایمیل و تلفنتان در دسترس باشد.
 • اطلاعات هویتی درج شده باید کاملا مطابقت داشته باشد. 
 •  تبلیغات شما نباید حاوی اطلاعات ناقص، کاذب، اضافه تر یا ناهمگون باشد.
 • تبلیغات شما نباید حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف مصلحت عمومی باشد.
 • فعالیت و مطالب شما نباید سیاسی باشد.
 • فعالیت شما باید مطابق با قوانین و مقررات حاکم بر مملکت باشد.
 • مطالب شما نباید برای ورود به سایت اصلی بابونه دارای نکات انحرافی باشد.
 • در هنگام فعالیت باید از یک ایمیل و شماره تماس (درج شده در پروفایل کاربری) استفاده گردد و چنانچه شماره تماس یا ایمیلتان تغییر کرد باید در اولین فرصت اقدام به ویرایش پروفایل نمائید. 
 • همکاران موظف اند از آوردن نام فروشگاه بابونه در آدرس, عنوان و لوگوی رسانه ی خود(سایت یا شبکه ی اجتماعی) خودداری نمایند.
 • استفاده از نام فروشگاه بابونه در رسانه های شخصی، جهت بهینه سازی بازدید گوگل ممنوع میباشد.
 • همکار فروش باید موازین اخلاقی و قانونی را در امور تبلیغاتی خود رعایت کند.
 • علاوه بر توضیحاتی که در داخل سایت ارائه گردیده، وظیفه قرار دادن توضیحات اضافی بر عهده همکار فروش میباشد. 
 • همکاران فروش متعهد میشوند که  وبسایت، اپلیکیش و یا شبکه های اجتماعی خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران وبدون هیچ ضرر و زیانی به فروشگاه بابونه اداره می کنند .
 • مسئولیت هر گونه هزینه جهت تبلیغات و روش های بازاریابی اعم از راه اندازی وبسایت، راه اندازی صفحات مجازی، ارسال پیامک های تبلیغاتی و … به عهده  خود همکار فروش بوده و فروشگاه بابونه هیچگونه مسئولیتی در قبال اینگونه هزینه ها ندارد.

تبصره: لازم به توضیح است که موارد بالا به تشخیص فروشگاه بابونه مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت عدم پذیرش، امکان اعتراض و تجدیدنظر وجود ندارد. این بدان معناست که همکار با آگاهی از موارد فوق اقدام به ثبت نام نموده و نمی تواند ادعای ورود خسارت را داشته باشد.۳-    همکاران حق واگذاری این قرارداد، لینک اختصاصی خود، سامانه خود (نام کاربری و رمز) و محتواهای تولید شده توسط فروشگاه بابونه را به اشخاص ثالث جزئا و کلا ندارند و نخواهند داشت. همچنین متعهد هستند کدهای دریافتی برای وبسایت خود را در دامنه های دیگر قرار ندهند.همکاران باید نهایت دقت را در حفظ نام کاربری و رمز عبور مبذول نمایند. در صورت اطلاع همکار از هرگونه استفاده غیر مجاز از نام کاربری و رمز عبور، همکار متعهد است در اسرع وقت فروشگاه بابونه را مطلع نموده و نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نماید. در هر حال مسئولیت های قانونی ناشی از این امر بر عهده همکار می باشد.

۴-    فروشگاه بابونه حق تغییر شرایط این قرارداد را داشته و این تغییرات و همچنین اطلاعیه ها و ابلاغیه ها توسط فروشگاه بابونه در سامانه همکاری در فروش و وبسایت فروشگاه بابونه اعلام می شوند که به منزله ی ابلاغ به همکاران می باشد. همکاران متعهد هستند تمامی اطلاعیه ها را با دقت مطالعه نموده و طبق آن عمل نمایند. این تغییرات به طور خودکار پس از قرار گرفتن روی وبسایت فروشگاه بابونه یه منزله ی اصلاحیه با الحاقیه این قرارداد محسوب می شود و نیاز به هیچگونه تشریفات دیگری جهت امضا و ابلاغ نمی باشد.

۵-    همکاران متعهد به حفظ محتواها و کدهایی که فروشگاه بابونه به آن ها تخصیص می دهد هستند و مجاز به هیچگونه تغییری در کدهای نمایش و محتواها اعم از نگارش، عکس، قیمت و.. بدون اخذ تایید کتبی ناظر دیجی کالا (و یا اخذ تایید به صورت اتوماسیون در سامانه) نمی باشند.

۶-    همکاران متعهد هستند بدون اخذ تایید کتبی فروشگاه بابونه (و یا اخذ تایید به صورت اتوماسیون در سامانه) از برند و علائم تجاری دیجی کالا در ایمیل های خود URL ، Source Code نامه ها، سایت خود (به جز محدوده ی لینک اختصاصی) استفاده ننمایند. همکاران متعهد هستند این اطمینان را حاصل نمایند که در اطلاعات و محتواهایی که در منظر عموم قرار می دهند، شبهه ی ارتباطی جز همکاری در سامانه همکاری در فروش (از جمله مشارکت، نمایندگی و غیره) را ایجاد ننمایند. در غیر این صورت مسئول جبران هرگونه خسارتی هستند که از این بابت به اشخاص ثالث، وارد می شود.

۷-    همکاران متعهد هستند بدون اخذ تایید کتبی فروشگاه بابونه (و یا اخذ تایید به صورت اتوماسیون در سامانه) از محتوای لینک اختصاصی خود برای تشویق مشتریان به شرکت در قرعه کشی، مسابقات و ارائه محصولات در قالب هدیه و اخذ هرگونه وجه از خریدار برای اهداف فوق که خود طراحی نموده اند، استفاده ننمایند. در صورت عدم رعایت این تعهد مسئولیت های قانونی و پاسخگویی در مراجع قانونی بر عهده همکار می باشد.

۸-    همکاران در صورت لزوم باید جایگاه و ارتباط خود را با فروشگاه بابونه با عنوان “عضویت در سامانه همکاری در فروش” روشن و اعلام بدارند و در سایت، اپلیکیشن، شبکه های مجازی خود، دیگران و یا دیگر اماکن عمومی آنلاین و آفلاین یه هیچ عنوان، حق ندارند اظهار نمایند که با دیجی کالا هرگونه ارتباط دیگری به جز عنوان مذکور در فوق، همچون رابطه نمایندگی، اسپانسرشیپی، حمایت گری، جوینت ونچری و یا هر ارتباط غیرواقعی دیگری دارند. در صورت وجود چنین ادعاهایی، همکاران شخصا مسئول جبران خساراتی که از این حیث به فروشگاه بابونه ، برند دیجی کالا و اعتبار فروشگاه بابونه وارد شود، می باشند. در این موارد فروشگاه بابونه می تواند به صلاحدید خود نسبت به ارزیابی میزان خسارات و کسر آن ها ازمطالبات همکاران اقدام نماید.

۹-    همکاران متعهد می‌گردند از روش‌هایی مانند popup یا نمایش بیش از حد تبلیغات در هر صفحه خودداری نموده و از عباراتی نظیر “برای حمایت از ما روی تبلیغات/لینک کلیک کنید” و یا موارد تشویق کننده از جمله برنامه‌های جایزه یا هر روش دیگری که منجر به افزایش غیرواقعی تعداد کلیک می‌شود، استفاده نکند . در صورت مشاهده نقض این تعهد، فروشگاه بابونه می تواند علاوه بر الزام همکار به جبران خسارات، دسترسی به پنل را برای ناقض تعهد منع نماید و همکار در این خصوص ادعا و اعتراضی نخواهد داشت.

۱۰-   همکاران متعهد می شوند، کدها و لینک های خود را در فریم های (Frames) مخفی، صفحات خالی و بدون محتوا و لینک باکس جهت نمایش تبلیغات، قرار ندهند.

۱۱-     همکاران متعهد می گردند کدهای اختصاصی خود را در داخل آی فریم (Iframes) های وبسایت خود قرار ندهند.

۱۲-     همکاران متعهد هستند که از نام‌ های کاربری‌ متعدد استفاده ننمایند و همچنین متعهد به اخذ نام کاربری مطابق با نام صاحب دامنه و وبسایت می باشند. مغایرت در این امر موجب انسداد سامانه همکاری در فروش از سوی فروشگاه بابونه می باشد.

۱۳-      همکاران متعهد هستند در صورتی که برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی مشتریان، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی آن ها به وبسایت، از هرگونه نرم افزار و یا برنامه ای استفاده می کنند، آن را به اطلاع مشتری برسانند. فروشگاه بابونه در این خصوص هیچگونه مسئولیتی ندارند.

۱۴-     فروشگاه بابونه  در خصوص موارد ذیل در مقابل همکاران و اشخاص ثالث هیچگونه مسئولیتی ندارد و نخواهد داشت :

     ۱)    هرگونه آسیب، نقض، خسارت، اشتباه و یا هرگونه ترافیکی که بر روی وب سایت همکاران ایجاد شود .

     ۲)    هرگونه مطلبی که دارای کپی رایت و حقوق اشخاص ثالث است و همکار بدون اجازه‏ی صاحب اثر آن را در وبسایت خود منتشر نموده است.

     ۳)   هرگونه تلاشی که همکاران برای نفوذ به وبسایت دیگران و یا تخریب اطلاعات موجود در وبسایت آن ها ( هک کردن) انجام دهند و همچنین هرگونه انتقال ویروس یا استفاده از هرگونه نرم افزار دیگر با ماهیت مخرب که از طریق ابزارهای ارتباطی وبسایت انجام شود.

     ۴)   هرگونه محتوا، قالب سایت و یا هرچیزی که به هر نحوی در وبسایت همکاران ظاهر می شود و به نمایش در می آید که شامل موارد ذیل و هرمورد دیگری در این خصوص می باشد:

الف) ارائه مطالبی که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیمی استهزاء کننده، تحقیر کننده یا توهین‌آمیز نسبت به هر نژاد، قوم، مذهب، ملیت و جنسیت باشد.

ب) ارائه مطالبی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم فعالیت‌های غیرقانونی و غیراخلاقی نظیر قمار آنلاین، پورنوگرافی، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی را ترویج نماید.

ج) ارائه مطالبی از قول منابع علمی، بدون این که از سوی منابع موثق علمی تایید شده باشد.

د) ارائه مطالبی که حاوی ادعاهای غیرقابل اثبات و مطالب گمراه کننده باشد.

     ۵)    هرگونه تبلیغ یا استفاده ای که از وبسایت همکاران در فضاهای مجازی و یا حقیقی می شود .

     ۶)    در صورتی که کارمندان و یا افراد وابسته به همکاران از هر حیث، نمایندگی، شراکت و… موجب نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا تعهدات ناشی از این قرارداد یا دیگر قراردادها با اشخاص ثالث بشوند .

     ۷)    در صورت بروز هرگونه اختلال یا قطع شبکه اینترنتی و دسترسی همکاران در موارد فورس ماژور.

۱۵- همکاران توافق و اظهار می دارند که فروشگاه بابونه در خصوص موارد ذیل مجاز است و حق هرگونه ادعا یا مطالبه ی خسارتی را از خود سلب می نمایند :

 1.     فروشگاه بابونه می تواند وبسایت همکاران را مانیتور و نظارت نمایند، اطلاعات مربوط به سامانه همکاری را ثبت و ضبط نمایند و یا اطلاعات آن را به اهداف مختلفی از جمله ارائه آمار و اطلاعات، نمونه برتر و… انتشار دهند .
 2.     فروشگاه بابونه می تواند بر وبسایت همکاران جهت اطمینان از مطابقت آن ها با قوانین و مقررات و تعهدات این قرارداد نظارت نمایند .
 3.     فروشگاه بابونه می تواند سایت یا اپلیکیشنی را مطابق یا شبیه با وبسایت های همکاران احداث و یا اداره نمایند و به جز موانع قانونی، از حیث وجود قرارداد و ارتباط در” سامانه همکاری در فروش”، ممانعتی برای فروشگاه بابونه وجود ندارد .
 4.     سیاست های انجام تبلیغات اعم از هماهنگی در محتوا، عکس، قالب و غیره در” سامانه همکاری در فروش” قرار خواهد گرفت که همکاران موظف به رعایت این موارد هستند .
 5.     تعهدات اختصاصی همکاران و یا سیاست های همکاری در فروش ممکن است در طی مدت قرارداد تغییر نماید که در سامانه به اطلاع همکاران خواهد رسید و از این حیث، همکاران حق هیچگونه اعتراضی را ندارند و در صورت عدم موافقت با تغییرات انجام شده می توانند با توجه به شرایط خاتمه قرارداد، به قرارداد خود خاتمه دهند .
 6.     همکاران اظهار و اعلام می دارند که فی ما بین فروشگاه بابونه و همکاران هیچ گونه ارتباطی اعم از نمایندگی، کارگر و کارفرمایی، فرانشیزی، جوینت ونچری، نماینده ی فروش و غیره وجود نداشته و نخواهد داشت.
 7.     در صورتی که همکاران هریک از شروط این قرارداد را و یا شروط هر قرارداد دیگری (در خصوص هر موضوعی) را که با فروشگاه بابونه دارند نقض نمایند، فروشگاه بابونه می تواند جهت جبران خسارات و یا حقوق دیگری که در قراردادها تعریف شده است، راسا پرداخت مبالغی که می بایست از حیث این قرارداد به همکاران پرداخت نماید را متوقف نموده و یا دستور توقف آن را بدهد و نقض قراردادی همکاران چه به صورت مستقیم چه غیر مستقیم، به این قرارداد مرتبط باشد را، از مطالبات، جبران خسارات بنماید. در این خصوص، همکاران حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب می نمایند. بدیهی است چنانچه خسارات وارده بیش از مطالبات باشد، مبلغ مازاد نیز قابل مطالبه خواهد بود.
 8.  چنانچه همکار مرتکب یکی از تخلفات مندرج در این توافقنامه شود و یا خارج از تعهدات این توافقنامه عمل نماید یا در صورت وصول هرگونه دستور از سوی مقامات دولتی و قضایی، فروشگاه بابونه می‌تواند حساب کاربری همکار را بدون اخطار قبلی مسدود نماید. همکار جهت فعال سازی مجدد وبسایت خود باید اسناد مثبته خود را مبنی بر قانونی بودن فعالیت‌هایش که با اصول کلی وبسایت فروشگاه بابونه هماهنگی داشته باشد، ظرف ده روز ارائه نماید در صورت عدم ارائه مدارک در مدت مذکور و یا چنانچه مدارک ارسالی به تشخیص دیجی کالا، بر قانونی بودن فعالیت‌های همکار دلالت نکند، تمامی درآمد متخلف از حساب کاربری همکار کسر می‌شود. همکار می‌تواند بعد از گذشت یک ماه نسبت به درخواست رفع مسدودیت از وبسایت خود اقدام نماید. در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه فروشگاه بابونه نمی‌باشد.

در صورت تکرار تخلف که منجر به انسداد وبسایت یا وبسایت های نمایش‌دهنده بیش از سه بار شود، فروشگاه بابونه می‌تواند حساب کاربری همکار متخلف را بصورت دائم مسدود نماید.

همکار با آگاهی از این بند اقدام به فعالیت نموده و ادعا و اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.

شرایط پرداخت

درآمد همکار بر اساس شروط پرداخت و نرخ های اعلام شده در فروشگاه بابونه به صورت روزانه محاسبه و ۱۴ روز بعد از تحویل کالا در حساب کاربری وی منظور میگردد، لیکن واریز آن به شماره حساب همکار پس از رسیدن به حد نصاب مشخص شده و در خواست واریز از جانب همکار (در پنل خود، درخواست تسویه صورت حساب) به صورت ماهانه انجام می شود به این صورت که درخواست های هر ماه در انتهای ماه بعد انجام خواهند شد. تایید پرداخت ها هم به صورت اتوماتیک طبق همین رویه انجام میشود. فروشگاه بابونه در هر زمانی حق دارد که شرایط پرداخت را بر اساس نرخ های جدید اصلاح نماید. ادامه فعالیت پس از تغییر نرخ ها، به منزله تایید ضمنی همکار می باشد.

درآمد سایت های همکار از انجام خرید ها تا قبل از رسیدن مبلغ موجودی همکار به حداقل مبلغ معین شده در سامانه همکاری (قسمت درخواست واریز) نزد فروشگاه بابونه بصورت امانت تا هر زمانی که مبلغ به حداقل برسد، باقی خواهد ماند .

تبصره ۱: چنانچه بر اساس بررسی های دیجی کالا، مشخص شود همکار از مقررات درج شده تخطی نموده است به میزان هر تخلف براساس جدول جرایم و هزینه ها از صورت حساب قابل پرداخت، کسر و سپس پرداخت خواهد شد.

تبصره ۲: فروشگاه بابونه می تواند خود و یا شرکت هایی را مشخص نموده و از آن طریق، مبالغ را به حساب همکاران واریز نماید.

تبصره ۳: نظر به اینکه کمیسیون گروه های کالایی بر اساس قوانین داخلی سازمان و عوامل تاثیرگذار بر قیمت و با در نظر گرفتن حقوق مشتریان ، همکاران و فروشگاه بابونه تعیین شده و این درصد ها بر روی همه ی محصولات آن دسته بندی اعمال می شود، حداکثر کمیسیون پرداختی برای هر محصول مبلغ دویست هزارتومان می باشد.

تبصره ۴: با توجه به اینکه کمیسیون فروش در قبال ترغیب مشتری برای خرید محصول از فروشگاه بابونه پرداخت می شود، در صورت استفاده مشتری از کد تخفیف برای ثبت سفارش، به جهت اعمال اثر کد تخفیف در خرید مشتری، مبلغ آن از مبلغ کمیسیون پرداختی به همکار کسر خواهد شد.

حل اختلاف

طرفین تصریح و توافق دارند که محل انعقاد و اجرای قرارداد شهر تهران می باشد. در صورت بروز اختلاف، مرجع صالح، دادگستری های شهر تهران می باشد. . این بند مانع از توافق طرفین، در هر زمانی، برای حل دوستانه و مسالمت آمیز موضوعات نمی باشد .

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه بابونه هیچ گونه مسئولیتی ندارد .