همکار گرامی!
به سامانه همکاری در فروش فروشگاه اینترنتی بابونه خوش آمدید.
شما در این سامانه امکان ارائه خدمات تبلیغاتی و کسب درآمد از سایت فروشگاه بابونه را پیدا خواهید نمود.

«همکار گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از برنامه‌‏های کاربردی سامانه همکاری در فروش بابونه به دقت ملاحظه فرمایید »

ورود شما به سامانه همکاری در فروش و همچنین استفاده از خدمات آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین استفاده از این سامانه و همچنین نحوه صحیح استفاده از آن می باشد.

سامانه همکاری در فروش

سامانه همکاری در فروش (که در این قرارداد به اختصار سامانه همکاری نامیده می شود.)، سامانه ای است که بر روی وب سایت فروشگاه بابونه به آدرس www.babooneh.net ایجاد می شود و شامل سرویس ها، داده ها و طراحی های موجود در آن می باشد. عضو شدن در آن به شما امکان می دهد که از وب سایت ، شبکه اجتماعی، و نرم افزارهای آنلاین خود (که در اینجا به اختصار “وبسایت” نامیده می شوند) درآمدزایی بنمایید. اشخاصی که در این سامانه عضو شده و نام کاربری و رمز عبور دریافت نمایند، همکار فروشی یا همکاران فروش نامیده می شوند.

فروشگاه بابونه در سامانه همکاری در فروش خود، یک لینک اختصاصی برای هر فرد به صورت مجزا در نظر میگیرد و در اختیارتان قرار می دهد که این لینک صرفا با نام خود بازاریاب صادر می شود. با انتشار این لینک توسط بازاریاب و با وارد شدن هر مشتری به وسیله این لینک به سایت فروشگاه بابونه، هر خریدی که آن مشتری انجام دهد به  حساب همان بازاریاب ثبت خواهد شد و پورسانت به آن تعلق خواهد گرفت. یعنی در واقع شما با قراردادن لینک اختصاصی خود در «وب سایت، تلگرام، شبکه های مجازی و ..» تان، می توانید درآمد زایی کنید.

نحوه ی درآمد زایی

همانطور که گفته شد هنگامی که مشتریان بر روی لینک اختصاصی شما کلیک می کنند و کالایی را که در سایت فروشگاه بابونه پیشنهاد شده خریداری می نمایند،شما برای هر خریدی که انجام می شود، میتوانید مبلغ مشخصی را به نسبت قیمت کالای خریداری شده دریافت بنمایید.
فروشگاه بابونه می تواند برای سهولت در انجام تبلیغات کالاهای خود، اطلاعات، تصاویر، متن، فرمت لینک، محتوای بازاریابی و دیگر موارد در این رابطه را در داخل سایت فروشگاه برای شما فراهم نماید.

ارتباطات الکترونیکی

در مواردی که شما:
الف. از سامانه همکاری در فروش استفاده می‏‌کنید
ب. از لینک های اختصاصی خود استفاده می‏‌کنید
ج. تیکت میفرستید
د. و یا به فروشگاه بابونه ایمیل می‏‌زنید
این موارد را ارتباط الکترونیکی مینامند و استفاده از هریک از این روش های ارتباطی یعنی شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه بابونه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد .

مشخصات شخصی

همکاران بایستی به منظور دریافت درآمد و یا وجوه خود، مشخصات کامل خود شامل نام، نام خانوادگی را مطابق با اسناد معتبر هویتی ، شماره تماس و اطلاعات کامل حساب بانکی خود را در قسمت حساب کاربری خود وارد نمایند، در غیر اینصورت و در صورت مشاهده مغایرت و عدم تطابق اطلاعات، فروشگاه بابونه مسئولیتی در قبال تبعات آن نخواهد داشت.

همچنین مشخصات، شماره حساب، آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که همکاران در پروفایل خود ثبت می‌کنند، تنها اطلاعات رسمی و مورد تایید همکار است و تمام مکاتبات، پاسخ‌ ها و واریزهای شرکت از طریق آن ها و به آن ها صورت می‌گیرد . .

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه بابونه به اطلاعات خصوصی و هویتی همکارانی که از خدمات سامانه استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند . .

فروشگاه بابونه متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی های مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن فضای مورد استفاده شما را توسعه دهد. در واقع شما با استفاده از سایت فروشگاه بابونه ، موافقت خود را با این سیاست نشان می‏‌دهید .

حق تکثیر و انتشار مطالب

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه بابونه، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه بابونه تحت حمایت حقوق مالکیت فکری فروشگاه بابونه محسوب می باشد و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود متعلق به فروشگاه بابونه است و هرگونه استفاده غیر مجاز، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه بابونه محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق فروشگاه بابونه و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فروشگاه بابونه است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

شرایط پذیرش همکاران

همکار برای پذیرش در سامانه همکاری در فروش فروشگاه بابونه باید شرایط و استاندارهای فنی ذیل را داشته باشد

 • برای این کار نیاز به شرایط خاصی از قبیل مدرک تحصیلی، شرایط سنی، وصیغه مالی و … نیست.
 • همکار فروش برای انجام فعالیت خود باید حداقل دارای یکی از وسایل ارتباط جمعی از قبیل گوشی، تبلت، لپتاپ یا کامپیوتر باشد. 
 • همکار فروش باید براساس نیاز همیشه به شبکه اینترنت دسترسی داشته باشد. 
 • داشتن حساب بانک ملت جهت واریز وجه الزامی است. 
 • ارسال تصویر کارت ملی و تصویر یکی از قبض های آب ، برق، گاز ، تلفن و همچنین ارسال آدرس و کد پستی محل سکونت الزامی میباشد.
  و تا زمانی که موارد فوق تکمیل نگردد پورسانت شما واریز نخواهد شد. 
 • درج تصویر پرسنلی در پروفایل کاربری الزامیست.

تعهدات همکاران فروش

نحوه فعالیت همکار در سامانه همکاری در فروش فروشگاه بابونه باید شرایط و استاندارهای فنی ذیل را داشته باشد

 • همکاران فروش باید در هنگام فعالیت و فروش همیشه ایمیل و تلفن شان در دسترس باشد.
 • اطلاعات هویتی درج شده باید کاملا مطابقت داشته باشد. در غیر اینصورت فروشگاه بابونه از واریز هر گونه پورسانت خودداری خواهد کرد.
 • همکاران فروش باید قبل از معرفی هر محصول نسبت به قیمت و موجود بودن آن محصول در سایت فروشگاه بابونه اطمینان حاصل نمایند. در این شرایط فروشگاه بابونه در قبال تغییر ناگهانی قیمت و موجودیت کالاها مسئولیتی را متقبل نمیشود.
 •  تبلیغات همکاران فروش نباید حاوی اطلاعات ناقص، کاذب، اضافه تر یا ناهمگون باشد.
 • تبلیغات همکاران فروش نباید حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف مصلحت عمومی باشد.
 • فعالیت و مطالب همکاران فروش نباید جنبه سیاسی داشته و باید دقیقا مطابق با قوانین و مقررات حاکم بر مملکت باشد.
 • مطالب و تبلیغات همکاران فروش نباید برای ورود به سایت اصلی بابونه دارای نکات انحرافی باشد.
 • همکارات فروش باید در هنگام فعالیت از یک ایمیل و شماره تماس (در پروفایل کاربری درج کنند) استفاده کنند و چنانچه شماره تماس یا ایمیل خود را  تغییر دادند باید در اولین فرصت اقدام به ویرایش پروفایل نمائید. 
 • همکاران فروش موظفند که از آوردن نام فروشگاه بابونه در آدرس, عنوان و لوگوی رسانه ی خود(سایت یا شبکه ی اجتماعی) خودداری نمایند.
 • استفاده از نام فروشگاه بابونه در رسانه های شخصی، جهت بهینه سازی بازدید گوگل ممنوع میباشد.
 • همکار فروش باید موازین اخلاقی و قانونی را در امور تبلیغاتی خود رعایت کند.
 • علاوه بر توضیحاتی که در داخل سایت ارائه گردیده، وظیفه قرار دادن توضیحات اضافی بر عهده همکار فروش میباشد. 
 • همکاران فروش متعهد میشوند که  وبسایت، اپلیکیش و یا شبکه های اجتماعی خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران وبدون هیچ ضرر و زیانی به فروشگاه بابونه اداره می کنند .
 • مسئولیت هر گونه هزینه جهت تبلیغات و روش های بازاریابی اعم از راه اندازی وبسایت، راه اندازی صفحات مجازی، ارسال پیامک های تبلیغاتی و … به عهده  خود همکار فروش بوده و فروشگاه بابونه هیچگونه مسئولیتی در قبال اینگونه هزینه ها ندارد.
 • همکاران فروش حق هیچ گونه واگذاری این قرارداد، واگذاری لینک اختصاصی خود، واگذاری سامانه خود (نام کاربری و رمز) و واگذاری محتواهای تولید شده توسط فروشگاه بابونه را به اشخاص ثالث جزئا و کلا ندارند. فروشگاه بابونه هیچگونه مسئولیتی در قبال حفاظت از نام کاربری و رمز عبور همکاران فروش نداشه و خود همکاران فروش موظف به حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز خود میباشند. در صورت اطلاع همکار از هرگونه استفاده غیر مجاز از نام کاربری و رمز عبور موظف است که مراتب را بلافاصله به فروشگاه بابونه اطلاع داده و اقدام به تغییر رمز عبور نماید. 
 •  همکاران متعهد به حفظ محتوایی که فروشگاه بابونه در اختیار آنها قرار می دهد هستند و مجاز به هیچگونه تغییری در محتواها اعم از نگارش، عکس، قیمت و.. بدون اخذ تایید کتبی از ناظر فروشگاه بابونه نمی باشند.
 • همکاران متعهد هستند که از نام‌ های کاربری‌ متعدد (چندین حساب کاربری) استفاده ننمایند و همچنین متعهد به اخذ نام کاربری مطابق با نام صاحب دامنه و وبسایت خود می باشند. مغایرت در این امر موجب انسداد سامانه همکاری در فروش از سوی فروشگاه بابونه می باشد.
 • همکاران متعهد میگردند چنانچه که برای بدست آوردن اطلاعات مشتری مانند آدرس پروتکل اینترنتی، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و نحوه ورود به وبسایت آنها از هرگونه نرم افزار و یا برنامه ای استفاده می کنند، آن را به اطلاع مشتری برسانند. فروشگاه بابونه در این خصوص هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 • همکاران متعهد هستند بدون اخذ تایید کتبی فروشگاه بابونه (و یا اخذ تایید به صورت اتوماسیون در سامانه) از محتوای لینک اختصاصی خود برای تشویق مشتریان به شرکت در قرعه کشی، مسابقات و ارائه محصولات در قالب هدیه و اخذ هرگونه وجه از خریدار برای اهداف فوق که خود طراحی نموده اند، استفاده ننمایند. در صورت عدم رعایت این تعهد مسئولیت های قانونی و پاسخگویی در مراجع قانونی بر عهده همکار می باشد.
 • همکاران در صورت لزوم باید جایگاه و ارتباط خود را با فروشگاه بابونه با عنوان “عضویت در سامانه همکاری در فروش”  اعلام کنند و در تبلیغات و ارتباطات خود، حق ندارند اظهار نمایند که با فروشگاه بابونه هرگونه ارتباط دیگری به جز همکاری در فروش دارند. ادعای روابطی همچون رابطه نمایندگی، اسپانسرشیپی، حمایت گری، جوینت ونچری و یا هر ارتباط غیرواقعی دیگری مردود و در صورت وجود چنین ادعاهایی، همکاران شخصا مسئول جبران خساراتی که به فروشگاه بابونه ، برند فروشگاه بابونه و اعتبار فروشگاه بابونه وارد شود، می باشند. در این موارد فروشگاه بابونه می تواند به صلاحدید خود نسبت به ارزیابی میزان خسارات و کسر خسارت از مطالبات همکاران اقدام نماید.
 • همکاران متعهد می‌گردند از روش‌هایی مانند popup یا نمایش بیش از حد تبلیغات در هر صفحه خودداری نموده و از عباراتی نظیر “برای حمایت از ما روی تبلیغات/لینک کلیک کنید” و یا موارد تشویق کننده از جمله برنامه‌های جایزه یا هر روش دیگری که منجر به افزایش غیرواقعی تعداد کلیک می‌شود، استفاده نکند . در صورت مشاهده نقض این تعهد، فروشگاه بابونه می تواند علاوه بر الزام همکار به جبران خسارات، دسترسی به پنل را برای ناقض تعهد منع نماید و همکار در این خصوص ادعا و اعتراضی نخواهد داشت.
 • همکاران متعهد می شوند، کدها و لینک های خود را در فریم های (Frames) مخفی، صفحات خالی و بدون محتوا و لینک باکس جهت نمایش تبلیغات، قرار ندهند.
 • همکاران متعهد می گردند کدهای اختصاصی خود را در داخل آی فریم (Iframes) های وبسایت خود قرار ندهند.
 • همکاران توافق و اظهار می دارند که فروشگاه بابونه در خصوص موارد ذیل مجاز است و حق هرگونه ادعا یا مطالبه ی خسارتی را از خود سلب می نمایند :

  1.     فروشگاه بابونه می تواند وبسایت همکاران فروش را مانیتور و نظارت نمایند، اطلاعات مربوط به سامانه همکاری را ثبت و ضبط نمایند و یا اطلاعات آن را به اهداف مختلفی از جمله ارائه آمار و اطلاعات، نمونه برتر و… انتشار دهند .
  2.     فروشگاه بابونه می تواند بر وبسایت همکاران فروش جهت اطمینان از مطابقت آن ها با قوانین و مقررات و تعهدات این قرارداد نظارت نمایند .
  3.     فروشگاه بابونه می تواند سایت یا اپلیکیشنی را مطابق یا شبیه با وبسایت های همکاران احداث و یا اداره نمایند و به جز موانع قانونی، از حیث وجود قرارداد و ارتباط در” سامانه همکاری در فروش”، ممانعتی برای فروشگاه بابونه وجود ندارد .
  4.     سیاست های انجام تبلیغات اعم از هماهنگی در محتوا، عکس، قالب و غیره در” سامانه همکاری در فروش” قرار خواهد گرفت که همکاران موظف به رعایت این موارد هستند .
  5.     تعهدات اختصاصی همکاران و یا سیاست های همکاری در فروش ممکن است در طی مدت قرارداد تغییر نماید که در سامانه به اطلاع همکاران خواهد رسید و از این حیث، همکاران حق هیچگونه اعتراضی را ندارند و در صورت عدم موافقت با تغییرات انجام شده می توانند با توجه به شرایط خاتمه قرارداد، به قرارداد خود خاتمه دهند .
  6.     همکاران فروش اظهار و اعلام می دارند که فی ما بین فروشگاه بابونه و همکاران هیچ گونه ارتباطی اعم از نمایندگی، کارگر و کارفرمایی، فرانشیزی، جوینت ونچری، نماینده ی فروش و غیره وجود نداشته و نخواهد داشت.
  7.     در صورتی که همکاران هریک از شروط این قرارداد را و یا شروط هر قرارداد دیگری (در خصوص هر موضوعی) را که با فروشگاه بابونه دارند نقض نمایند، فروشگاه بابونه می تواند جهت جبران خسارات و یا حقوق دیگری که در قراردادها تعریف شده است، راسا پرداخت مبالغی که می بایست از حیث این قرارداد به همکاران پرداخت نماید را متوقف نموده و یا دستور توقف آن را بدهد و نقض قراردادی همکاران فروش چه به صورت مستقیم چه غیر مستقیم، به این قرارداد مرتبط باشد را، از مطالبات، جبران خسارات بنماید. در این خصوص، همکاران فروش حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب می نمایند. بدیهی است چنانچه خسارات وارده بیش از مطالبات باشد، مبلغ مازاد نیز قابل مطالبه خواهد بود.
  8.  چنانچه همکار مرتکب یکی از تخلفات مندرج در این توافقنامه شود و یا خارج از تعهدات این توافقنامه عمل نماید یا در صورت وصول هرگونه دستور از سوی مقامات دولتی و قضایی، فروشگاه بابونه می‌تواند حساب کاربری همکار را بدون اخطار قبلی مسدود نماید. همکار جهت فعال سازی مجدد وبسایت خود باید اسناد مثبته خود را مبنی بر قانونی بودن فعالیت‌هایش که با اصول کلی وبسایت فروشگاه بابونه هماهنگی داشته باشد، ظرف ده روز ارائه نماید در صورت عدم ارائه مدارک در مدت مذکور و یا چنانچه مدارک ارسالی به تشخیص فروشگاه بابونه، بر قانونی بودن فعالیت‌های همکار دلالت نکند، تمامی درآمد متخلف از حساب کاربری همکار فروش کسر می‌شود. همکار می‌تواند بعد از گذشت یک ماه نسبت به درخواست رفع مسدودیت از وبسایت خود اقدام نماید. در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه فروشگاه بابونه نمی‌باشد.
  9. در صورت تکرار تخلف که منجر به انسداد وبسایت یا وبسایت های نمایش‌دهنده بیش از سه بار شود، فروشگاه بابونه می‌تواند حساب کاربری همکار متخلف را بصورت دائم مسدود نماید.
  10. همکار با آگاهی از این بند اقدام به فعالیت نموده و ادعا و اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.
 • فروشگاه بابونه  در خصوص موارد ذیل در مقابل همکاران و اشخاص ثالث هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و شخص همکار فروش ملزم به جبران خصارت های وارده میباشد:
  _هرگونه آسیب، نقض، خسارت، اشتباه و یا هرگونه ترافیکی که بر روی وب سایت همکاران ایجاد شود.
  _انتشار و کپی برداری هرگونه مطلبی که دارای حق کپی رایت و حقوق اشخاص ثالث است.
  _هرگونه تلاش جهت نفوذ به وبسایت دیگران و یا تخریب اطلاعات موجود در وبسایت آن ها ( هک کردن) انجام شود.
  _هرگونه انتقال ویروس یا استفاده از هرگونه نرم افزار دیگر با ماهیت مخرب که از طریق ابزارهای ارتباطی وبسایت انجام شود.
  _هرگونه تبلیغ یا استفاده ای که از وبسایت همکاران در فضاهای مجازی و یا حقیقی می شود .
  _در صورتی که کارمندان و یا افراد وابسته به همکاران از هر حیث، نمایندگی، شراکت و… موجب نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا تعهدات ناشی از این قرارداد یا دیگر قراردادها با اشخاص ثالث بشوند.

  _در صورت بروز هرگونه اختلال یا قطع شبکه اینترنتی و دسترسی همکاران در موارد فورس ماژور.
  _هرگونه محتوا، قالب سایت و یا هرچیزی که به هر نحوی در وبسایت همکاران ظاهر می شود و به نمایش در می آید که شامل موارد ذیل و هرمورد دیگری در این خصوص می باشد:
  الف) ارائه مطالبی که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیمی استهزاء کننده، تحقیر کننده یا توهین‌آمیز نسبت به هر نژاد، قوم، مذهب، ملیت و جنسیت باشد.
  ب) ارائه مطالبی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم فعالیت‌های غیرقانونی و غیراخلاقی نظیر قمار آنلاین، پورنوگرافی، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی را ترویج نماید.
  ج) ارائه مطالبی از قول منابع علمی، بدون این که از سوی منابع موثق علمی تایید شده باشد.
  د) ارائه مطالبی که حاوی ادعاهای غیرقابل اثبات و مطالب گمراه کننده باشد.

 • فروشگاه بابونه حق تغییر شرایط این قرارداد را داشته و این تغییرات و همچنین اطلاعیه ها و ابلاغیه ها توسط فروشگاه بابونه در سامانه همکاری در فروش و وبسایت فروشگاه بابونه اعلام می شوند که به منزله ی ابلاغ به همکاران می باشد. همکاران متعهد هستند تمامی اطلاعیه ها را با دقت مطالعه نموده و طبق آن عمل نمایند. این تغییرات به طور خودکار پس از قرار گرفتن روی وبسایت فروشگاه بابونه یه منزله ی اصلاحیه با الحاقیه این قرارداد محسوب می شود و نیاز به هیچگونه تشریفات دیگری جهت امضا و ابلاغ نمی باشد.

تبصره: لازم به توضیح است که موارد بالا به تشخیص فروشگاه بابونه مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت عدم پذیرش، امکان اعتراض و تجدیدنظر وجود ندارد. این بدان معناست که همکار با آگاهی از موارد فوق اقدام به ثبت نام نموده و نمی تواند ادعای ورود خسارت را داشته باشد.

تعهدات فروشگاه بابونه

 • فروشگاه بابونه متعهد میشود که در قبال حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی و هویتی هر یک از همکاران فروش و مشتریان کوشا باشد.
 • فروشگاه بابونه وظیفه دارد که محصولات خریداری شده را در کوتاه ترین زمان ممکن (حداکثر ۸ روز کاری) بدست مشتری برساند. در صورت بروز هر گونه اختلالی که باعث دیر رسیدن سفارش بدست مشتری میشود فروشگاه بابونه وظیفه دارد که از طریق یکی از راه های ارتباطی این مشکل را اطلاع رسانی کند.
 • فروشگاه بابونه در قبال آموزش های لازم جهت کار با پیشخوان کاربری متعهد میباشد.
 • فروشگاه بابونه در قبال واریز بموقع وجوه پرداختی مسئول میباشد. 
 • فروشگاه بابونه موظف به درج و نمایش کلیه اطلاعات آماری در پیشخوان کاربری همکاران فروش میباشد. 
 • فروشگاه بابونه بر اساس قوانین وزارت صنعت ملزم به قرار دادن فاکتور خرید در بسته های ارسالی میباشد.

شرایط پرداخت

 • پورسانت همکاران فروش از هر فروش ۲۰ درصد بوده که این مبلغ پس از هر فروش در حساب کاربری وی منظور میگردد. و در پنجشنبه هر هفته تصفیه میگردد. واریز پورسانت خرید هایی که در روز پنج شنبه ثبت میشوند در پنجشنبه هفته بعد انجام خواهد شد. فروشگاه بابونه در هر زمانی حق دارد که شرایط و میزان پرداخت را بر اساس نرخ های جدید اصلاح نماید. ادامه فعالیت  همکاران فروش پس از تغییر نرخ ها، به منزله تایید و تقبل تغییرات می باشد.
 • حداقل مبلغ واریزی توسط فروشگاه بابونه مبلغ ۱۰ هزار تومان میباشد و فروشگاه بابونه این حق را دارد که میزان این حداقل را تغییر دهد. این بدین معناست که اگر میزان پورسانت همکار فروش کمتر از حداقل پورسانت تایین شده باشد، در حساب کاربری وی منظور و نزد فروشگاه بابونه محفوظ میماند.

تبصره ۱: چنانچه بر اساس بررسی های فروشگاه بابونه، مشخص شود همکار از مقررات درج شده تخطی نموده است به میزان هر تخلف جریمه وی محاسبه و از صورت حساب او کسر و سپس پرداخت خواهد شد.

تبصره ۲: فروشگاه بابونه می تواند خود و یا شرکت هایی را مشخص نموده و از آن طریق، مبالغ را به حساب همکاران واریز نماید.

تبصره ۴: چنانچه مشتری کالایی را خریداری نماید که دارای کد تخفیف میباشد، پورسانت همکار فروش بر اساس مبلغ تخفیفی کالا محاسبه خواهد شد. 

حل اختلاف

طرفین تصریح و توافق دارند که محل انعقاد و اجرای قرارداد شهر اصفهان می باشد. در صورت بروز هر گونه اختلاف، مرجع صالح، دادگستری های شهر اصفهان می باشد. . این بند مانع از توافق طرفین، در هر زمانی، برای حل دوستانه و مسالمت آمیز موضوعات نمی باشد .

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه بابونه هیچ گونه مسئولیتی ندارد .