سیاست های حفظ حریم خصوصی

 

سیاست های فروشگاه بابونه در قبال حفظ حریم خصوصی کاربران

 

کاربر گرامی:
فروشگاه بابونه با آگاهی از اهمیت حفظ اطلاعات و حریم شخصی کاربران ، ایجاد بستری مناسب از طریق بکارگیری تکنولوژی های پیشرفته را جزو اصول اولیه کار خود می داند تا شما در محیطی امن و با اعتماد کامل ، لذت خریدی بی نظیر را تجربه نمایید.

با توجه به جمع آوری آی پی و کوکی ها توسط متخلفین ، همواره فروشگاه بابونه سعی نموده تا از طریق لایه های امنیتی و روش های مناسب مدیریتی از اطلاعات کاربران محافظت نموده و از دسترسی های غیر قانونی جلوگیری نماید.

فروشگاه بابونه متعهد می شود هویت شخصی کاربران خود را در حد توان حفظ نموده و اطلاعات شخصی آنان را در اختیار افراد و یا سازمانی قرار ندهد.
لذا کاربران محترم نیز مسئول حفظ و محرمانه نگاه داشتن اطلاعات کاربری خود میباشند و در صورت فاش شدن این اطلاعات توسط شخص کاربر ، فروشگاه بابونه هیچگونه مسئولیتی را در قبال هرگونه سواستفاده متقبل نمیگردد.
با این وجود سعی میکنیم تا در حد توان همکاری های لازم را با شما داشته باشیم.
کاربران در صورت بروز هرگونه مشکل یا پرسش می توانند از طریق شماره های ثبت شده در بخش تماس با ما ، با همکاران ما در واحد پشتیبانی مشتریان در ارتباط باشند.
علاوه بر آن مخاطبین گرامی فروشگاه بابونه میتوانند رسانه های اینستاگرام و تلگرام مطالب روزانه ما را پیگیری و با ما در ارتباط باشند

با تشکر
مدیریت فروشگاه مجازی بابونه
امیر باباجانی

بازدید: ۲۶

کامنت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *