قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی بابونه

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی بابونه

ضمن عرض سلام و احترام خدمت بازدید کنندگان و کاربران گرامی
متن کامل قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی بابونه جهت پیشگیری از هر گونه مشکل و اختلاف فی مابین خریدار و فروشنده به شرح زیر اعلام میگردد:

۱- استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی بابونه  به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از “فروشگاه بابونه”، “وب سایت فروشگاه اینترنتی بابونه” به آدرس اینترنتی www.babooneh.net می باشد.

۲- محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “فروشگاه اینترنتی بابونه” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین فروشگاه اینترنتی بابونه آگاه شوند.

۳-  اطلاعات موجود در “سایت فروشگاه بابونه” از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات و محصولات ارائه شده در “سایت بابونه” در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. “سایت فروشگاه بابونه” مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.

۴ – کاربران محترم می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالا ، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۵ – شما به فروشگاه اینترنتی بابونه اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “سایت فروشگاه بابونه” می باشد استفاده نخواهید کرد.
شما از “سایت فروشگاه بابونه” به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد.
همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

۶ – “سایت فروشگاه بابونه” ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. فروشگاه بابونه هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایت ها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت ها ندارد.

۷ – این توافق نامه تحت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از “سایت فروشگاه بابونه” خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

۸ – “سایت فروشگاه بابونه” امکان دارد دارای سرویس هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه های خبری، شبکه دوستان و سایر سرویس هایی باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می شوند. شما توافق می کنید که از این سرویس های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

۹ – “سایت فروشگاه بابونه” الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود “سایت فروشگاه بابونه” این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده توسط کاربران در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

۱۰ – ممکن است ما سرویس ها و شرایط فروش خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها و شرایط فروش نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس ها و شرایط فروش “سایت فروشگاه بابونه” هر از گاهی به روز خواهد شد. در این صورت تاریخ درج شده در پایین این صفحه نشان دهنده آخرین زمان به روز رسانی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد.

۱۱ – هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در “سایت فروشگاه بابونه” ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای “سایت فروشگاه بابونه” محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده = فروشگاه اینترنتی بابونه به آدرس اینترنتی www.babooneh.com

خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید یا از طریق تماس تلفنی و درخواست کتبی

١ – فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

٢ – فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

٣ – فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، فروشگاه بابونه هیچ مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران نداشته و خریدار میتواند با مسئولیت خود خسارت کالای آسیب دیده را با مراجعه و اعلام سریع به دفاتر شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، از آن شرکت دولتی دریافت نماید.

۴ – فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.

۵ – در صورتی که کالای فروخته شده با بسته بندی بیرونی سالم و محتویات معیوب و خراب تحویل خریدار گردد، فروشنده موظف است هماهنگی های لازم برای رفع عیب یا نقص با صلاحدید خود در کوتاهترین زمان ممکن با خریدار انجام نماید.

۶ – فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

٧ – خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

٨ – خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطمینان کافی را نسبت به کالای انتخابی خود کسب و سپس سفارش خود را ارسال کند.

٩ – خریدار پس از تائید سفارش خرید و ارسال آن از طرف فروشنده، نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

١٠ – خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

١١ – خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست یا پیک در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست (۴۸ ساعت) به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه و جهت دریافت کالا اقدام کند. بدیهی است که در صورت عدم حضور بموقع خریدار و همچنین در صورت عدم اقدام به موقع جهت دریافت مرسوله از دفتر پست منطقه ای و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد با خریدار خواهد بود.

۱۲ – برای سفارش هایی که توسط پیک ارسال می گردد (مناطق اصفهان)، پیک متعهد به تحویل سفارش “صرفا” در محل درب ورودی اولیه ساختمان به مشتری می باشد. لذا خریدارانی که در مجتمع های مسکونی یا اداری حضور دارند می بایست به درب ورودی ساختمان مراجعه کرده و محصول را تحویل گیرند.

 

با تشکر
فروشگاه اینترنتی بابونه

 

اخرین ویرایش در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۶

مطالب سایت