مطالب روزانه

Home » صفحه نخست » مطالب روزانه
مطالب روزانه۱۳۹۸/۴/۴ ،۰۲:۱۳:۰۱ +۰۰:۰۰
  • مطالب روزانه فروشگاه بابونه عطاری طب سنتی گیاهان دارویی فروش اینترنتی و فروشگاه محصولات گیاهی و طب سنتی و گیاهان دارویی و داروهای گیاهی و عطاری و عرقیجات و روغن های گیاهی و دمنوش های گیاهی و داروهای لاغری و چاقی فروشگاه بابونه فروشگاه محصولات گیاهی

معرفی زغال فعال و روش های مصرف آن

زغال فعال شده یک پودر کاملاً سیاه رنگ، بدون بو و بدون طعم است که از زغال یعنی مواد دارای کربن مانند چوب به دست می آید. زمانی که زغال در دمای بالا و در محیط خلأ و بدون اکسیژن با گاز اکسید کننده یا مواد شیمیایی حرارت داده می‌شود فعال شده و به پودری سیاه رنگ تبدیل می‌گردد که این پودر همان کربن خالص است. این فعال شدن زغال، قابلیت‌های آن افزایش پیدا می‌کند و می‌تواند مواد گوناگونی را جذب کند.

درمان خال گوشتی با راهکارهای ساده (28 راهکار)

در این مطلب به بیان راهکارها و روش های خانگی برای درمان کردن خال های گوشتی میپردازیم. از این درمان‌های خانگی می‌توانید برای از بین بردن خال‌های گوشتی در هر نقطه‌ای از بدن‌تان از جمله گونه‌ها، شانه‌ها، سینه، شکم، بازوها، پا و غیره استفاده کنید؛ ولی توصیه میکنیم که پیش از استفاده از این درمان‌های خانگی از عدم حساسیت پوستی اطمینان حاصل کنید (در غیر این صورت، ممکن است پوست‌تان به این درمان‌های طبیعی واکنش نشان دهد).

خواص و نحوه مصرف روغن آرگان

در این مطلب درمورد چگونگی تشخیص روغن آرگان اصلی و همچنین در مورد خواص و کاربرد های آن صحبت و در ادامه شما را با روش های مصرف روغن آرگان آشنا خواهیم کرد. پس با بابونه همراه باشید..

تفسیر رنگ خون قاعدگی بانوان

رنگ خون قاعدگی بانوان رابطه مستقیمی با سلامتی و بیماری آن ها  دارد که باید به آن بطور جدی توجه شود. قاعدگی بانوان دقیقا مثل علایم بیماری های دیگر فشار خون، تب بالا و … درباره سلامتی بانوان سخن می گوید و از علایم حیاتی بدن است. شما با توجه به رنگ خون قاعدگی میتوانید تشخیص بدهید که آیا شخص مورد نظر بیمار هست یا خیر. در این بخش درباره انواع رنگ خون قاعدگی و بیماری هایهای مربوط به هرکدام توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد. با بابونه همراه باشید.

Load More Posts