سیاست های حفظ حریم خصوصی

سیاست های حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

فروشگاه اینترنتی بابونه با نشانی اینترنتی www.babooneh.net تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که فروشگاه بابونه از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران فروشگاه بابونه را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با انجام ثبت نام، ٍبت سفارش و ارسال پیام از طریق فرم تماس در فروشگاه بابونه مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار فروشگاه بابونه قرار می دهید.
شما پس از هر گونه فعالیت در سایت فروشگاه اینترنتی بابونه٬ به عنوان کاربر فروشگاه بابونه شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار فروشگاه بابونه قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در فروشگاه بابونه نخواهد بود.
یعنی فروشگاه بابونه علاوه بر موارد فوق، اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا تحویه محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد دیگر قرار نخواهد گرفت.
فروشگاه بابونه اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت فروشگاه بابونه وارد کرده اید.
حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها از طریق مکاتبه با مدیریت فروشگاه بابونه امکانپذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

فروشگاه بابونه دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های فروشگاه بابونه نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم فروشگاه بابونه در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.
امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از فروشگاه اینترنتی بابونه را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق فرم تماس با ما که در پایین همین صفحه قرار دارد به اشتراک بگذارید.

فروشگاه اینترنتی بابونه: در متن فوق منظور از فروشگاه اینترنتی بابونه یعنی کلیه پرسنل و تجهیزاتی که از طریق پایگاه اینترنتی فروشگاه بابونه به آدرس www.babooneh.net  در خدمت شما جهت عرضه محصول و ارائه خدمات هستند

با تشکر
فروشگاه اینترنتی بابونه
تاریخ ویرایش ۱۳۹۸/۰۲/۰۷